COVİD-19 SALGINI DUYURU

Değerli Site Sakinlerimiz,

 

Yaşamakta olduğumuz Covid-19 salgını tüm dünyada olduğu gibi, ülkemizi de en üst seviyede etkilemektedir. Öncelikle hepinize sabır ve sağlıklar diliyoruz.

Dünyada bütün ülkeler söz konusu salgın nedeniyle seferber olmuş durumda. Hepimizin duyarlı olup gerekli önlemleri almada çaba sarf etmemiz ve sosyal mesafe konusunda hassasiyet göstermemiz gerekiyor. Tüm dünyada uygulanan “#EvdeKal” uygulamasının en önemli tedbir olduğu kesindir.

Değerli komşular, Site Yönetimi olarak yaz sezonuna hazırlandığımız dönemde, salgın nedeniyle yaşadığımız bu olumsuz  durumdan dolayı sizleri teknik, idari, sosyal ve sağlık konularında bilgilendirmek istedik.

Öncelikle ilgili bakanlıkların uygulamalarına paralel olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Çalışanlarımızın sağlığı birince derecede önceliğimiz olmak üzere, tüm önlemleri İSG kuralları çerçevesinde almakta olduğumuzu bilmenizi isteriz.

  1. Personellerimiz, sosyal mesafe uygulamasına gerek çalışmaları esnasında gerekse de site sakinleriyle olan ilişkilerinde özen göstermektedir. Sitemizde devam etmekte olan tadilat işlerinde site dışından gelen çalışanların kontrolüne de, mevcut çalışanlarımız için uygulamaya aldığımız ısıölçer cihazı ile ateş kontrolü yapılmaktadır.
  • Site çalışanlarımıza maske ve eldiven periyodik olarak verilmektedir.
  • İşçi yemekhanemiz sosyal mesafe kuralına göre dizayn edilip, yemekhane, yönetim ofisi, personel hizmet binası ve site girişindeki danışma ofisimize dezenfekte ilacı alınmıştır.
  • Kronik rahatsızlığı bulunan çalışanımız yoktur.
  • Sitemizde ortak yaşam alanları, çocuk parkı, çöp bidonları, arıtma üniteleri, su deposu, çalışma ofisleri, işçi yemekhanesi v.b. yerler ilaçlanmıştır. Periyodik olarak ilaçlanmaya devam edilecektir.

Şu anda yaklaşık 50 site sakinimiz salgın nedeniyle sitemizde kalmaktadır. Yönetim olarak elimizden geldiğince destek vermeye çalışıyoruz. Sorumluluğumuzun dışına çıkarak risk almak istemediğimizden, bazı isteklerinizi karşılayamayabiliriz. Bu konuda hepinizden anlayış beklemekteyiz.

  1. Değerli komşular, sağlıklı koşullarının kısa sürede düzelmesi hepimizin öncelikli temennisidir. Mevcut durumun en az iki ay daha devam edebileceği düşüncesindeyiz. Bazı hazırlıklarımızı bu doğrultuda revize etmek zorundayız.

İlgili bakanlıklar olur vermediği sürece toplu yaşam mahallerini kullanamayacağımızı bilmenizi isteriz. Covid-19 virüsü salgınından korunmak amacı ve Kaymakamlık talimatı ile çocuk parkı, spor sahalarımız, havuzlarımız, kır bahçesi ve golf  cafe mevcut durum düzelmediği sürece, hepimizin sağlığı için kullanıma açılmayacak olup, bahsi geçen ortak alanlar kullanıma hazır hale getirilecektir.

Bu sıkıntılı günlerde tasarruf tedbirlerine de gerekli özeni göstermekteyiz. Sağlıklı yaşayacağımız günlere kavuşmak dileği ile saygılar.

                                                                                                                           SİTE YÖNETİMİ

 

Resim
Marmara Ereğlisi Emlak Konut Villaları Site Yönetimi Adres: Dereağzı Mahallesi 7004 Sokak No: 12 Marmara Ereğlisi Tekirdağ Türkiye
0282 623 69 72
info@emlakkonutvillalari.com
www.emlakkonutvillalari.com ©
X